Nasza misja :
  • stały rozwój i poprawa efektywności biznesowej wśród przedsiębiorstw z sektora MSP w Polsce

  • dzielenie się wiedzą oraz promowanie nowoczesnych i skutecznych rozwiązań biznesowych

  • promocja kontrolingu finansowego jako narzędzia zwiększającego efektywność w zarządzaniuMaciej Rybusiński
Partner
głowny konsultant w obszarze MAF
... więcej

Szanowni Panstwo

Spółka MAF Consulting została założona w 2011 roku jako rozwinięcie działalności doradczej prowadzonej wcześniej pod marką FMC5.

Do naszych głównych kompetencji należy doradztwo w szeroko rozumianych obszarach rachunkowości i finansów przedsiębiorstwa, controllingu finansowego, zarządzania i restrukturyzacji przedsiębiorstw , analiz projektów inwestycyjnych oraz transakcji sprzedaży i łączenia spółek.

Łączymy w sobie doświadczenie w pracy jako zewnętrzni doradcy wraz z bogatym doświadczeniem zdobytym w pracy w biznesie. Pracy dla spółek polskich jak również oddziałów zagranicznych przedsiębiorstw oraz spółek w innych częściach Europy.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Naszym zamierzeniem jest bycie doradcą "pierwszego kontaktu" dla firm z sektora MSP. Pragniemy aby nasza praca poza swoją projektową specyfiką, zapewniała naszym klientom także długofalową opiekę i doradztwo, dziś bowiem, w dobie nowoczesnych technologii, kiedy większość systemów FK, ERP, czy CRM zapewnia dostęp do danych on-line, znacznie zwiększa się zakres usług które możemy zapewnić najmniejszym nawet firmom, firmom w których stały etat dyrektora lub kontrolera finansowego nie ma uzasadnienia ekonomicznego. Takim podmiotom świadczymy usługi okresowego przeglądu ksiąg oraz wyników operacyjnych służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w identyfikacji ryzyk i problemów oraz w bieżącym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Przy dużych i złożonych zleceniach, w obszarach które wykraczają poza nasze kompetencje jesteśmy w stanie polecić (lub też sami wynajmujemy - w zależności od życzenia klienta) sprawdzonych i doświadczonych ekspertów (doradców podatkowych, prawników), mamy duże doświadczenie w kierowaniu pracą złożonych zespołów.

Podobnie przy zleceniach których realizacji, ze względu na wielkość naszych zasobów, nie będziemy w stanie podjąć się osobiście, szybko potrafimy skierować do właściwych partnerów ze znacznie większym niż my potencjałem, wcześniej jednak dokonując na życzenie klienta wstępnego przeglądu problemu / zadania, przygotowując już firmę (pod względem dokumentacyjno - księgowym) na przyjęcie zewnętrznych konsultantów, a zarządowi i właścicielom przedkładając opinie jaki zakres pracy jest faktycznie niezbędny do wykonania i czego powinni oczekiwać. Takie podejście pozwala zoptymalizować czas pracy i znacznie ograniczyć budżet takiego projektu.

Głęboko wierzymy iż nasza wiedza i doświadczenie mogą sie okazać pomocne

w realizacji Państwa zamierzeń

Maciej Rybusiński

© MAF Consulting 2012. Author: Kacper Chlebowicz