“Bardzo wysoko cenię sobie naszą dotychczasową współpracę, zwłaszcza pomoc przy nowych projektach w jakie Maciej był zaangażowany. Wszystkie potrzebne analizy i długoterminowe plany były zawsze gotowe w bardzo krótkim czasie, obszary niosące potencjalne ryzyko były właściwie zaadresowane, a dane finansowe opatrzone były konstruktywnym komentarzem. Maciej jest osoba łączącą w sobie szeroką wiedze finansową z bogatym doświadczeniem operacyjnym i wyczuciem biznesowym."

Iwona Kossman
Prezes Zarządu
Bonnier Business Polska

"I have been working with Maciej for over six years. In that time his quiet, effective and professional skills have become invaluable to me and my Group. In many situations his quick intelligent approach to problem solving and bright ideas have saved both time and money plus ensured that deadlines have been met and opportunities fully taken advantage of. Whether you are considering any new business opportunity or you are operating in very competitive and demanding environment - I would strongly recommend his services."

Bruce Robinson
Founder
Sapphire Group.pl

“Mieliśmy okazje współpracować przy okazji różnych projektów, ostatnio Maciek odpowiada za obszar kontrolingu w Metrohouse. Z rzeczy które cenie w naszej współpracy najbardziej to szalenie efektywny styl pracy, trafność dokonywanych analiz i szeroką perspektywę patrzenia na biznes - daleko wykraczającą poza czysto finansowe aspekty"

Mariusz Kania
Prezes Zarządu
METROHOUSE

"Maciej był zaangażowany w expo m.in w proces raportowania wyników finansowych i sprzedażowych, proces budżetowania oraz wdrożenie systemu kontroli i przygotowania informacji zarządczej. Wnioski płynące z przygotowywanych raportów były zawsze wysoko cenione przez zarząd w procesie podejmowania decyzji."

Żaneta Berus
Prezes Zarządu
Warszawskie Centrum EXPO XXI

"Maciej był przez wiele lat niezastąpionym partnerem dla Informedia Polska, zaangażowany w ten projekt od samego początku, zaplanował i wdrożył kompletny system finansowy i kontrolingowy w firmie. Jest autorem wielu narzędzi pomocniczych wykorzystywanych w innych działach (sprzedaż, marketing). To co charakteryzuje jest styl pracy to : bezkompromisowa rzetelność , wysoka efektywność oraz to ze przygotowane wyniki pracy są zrozumiałe także dla osób spoza świata finansów. W trakcie naszej współpracy Maciej dał się poznać również jako doskonały lider zespołu we wszystkich projektach w jakie był zaangażowany. Pomógł przeprowadzić w firmie proces transformacji i zmiany właściciela."

Mariusz Mazurek
Dyrektor Zarzadzajacy
Informedia Polska

© MAF Consulting 2012. Author: Kacper Chlebowicz